Return to site

Tu serwis informacyjny UM Gorzów :)

Tu Alternatywny Serwis Informacyjny UM Gorzów.
 

Pani dyrektor Wydziału Organizacyjnego Agata Dusińska (wcześniej łamała prawo prasowe jako dyrektorka Biura Prasowego, dawała mi "wyklejanki" zamiast informacji publicznej --> http://bit.ly/2dc0651), znowu coś "popsowała" i została przesunięta na stanowisko dyrektora Biura Obsługi Inwestora.
Jej poprzednik na tym stanowisku miał 4400zł. Ciekawe ile dostanie Agata? (teraz ma 7900 zł ---> http://bit.ly/2d0Kv65)

...

Jej miejsce zajmie pan Wiesław Sawicki, były burmistrz Strzelec Krajeńskich. Od czerwca zeszłego roku pracował w GCPR ---> http://gcpr.ssdip.bip.gov.pl/articles/prnt/22243z

___________________________

Agata Dusińska, tak zwana "żona sponsora" - kolegi prezydenta, właściciela stacji benzynowej. Wglądu w jej doświadczenie zawodowe urząd broni zaciekle, sprawa w sądzie o udostępnienie informacji z jej CV odbędzie się w październiku.

Urząd podał, że byłą asystentką burmistrza Pyrzyc - no to sprawdziłam. Pracę podejmowała 4 razy:

1. wrzesień 2011- 31 marca 2012 jako Asystentka Burmistrza (3 500 z)
2. 1 kwietnia - 30 czerwca 2012 Asystentka (3,500)
3. 8 - 31 lipca 2014 - 23 dni Agaty jako Pomoc administracyjna (2 900 zł)
4. dzień później, 1 sierpnia - 30 września - Referent (4 000 zł).

 

Choć nie ma osiągnięć zawodowych, ma nieszczególne doświadczenie w drodze zawodowej i obiektywnie rzecz biorąc, nie jest specjalistką w niczym, ale wkraczając do UM dostała prawie najwyższe uposażenie z dyrektorów - 7900 zł ---> wynagrodzenia 2014-16: http://bit.ly/2d0Kv65
(wyższe o 200 zł dostał tylko Marcin Kazimierczak, specjalista informatyk programista, który zdobył dla miasta 8 mln na informatyzację Urzędu i... został zdegradowany).

Gorzowska kariera Agaty Dusińskiej zadziwia wszystkich. To miasto naprawdę daje szansę!

__________________________
Straszaki przedsądowe za rzekome "naruszenie dóbr osobistych" dostałam już od ex doradcy Adama Piechowicza oraz od ex wice/sekretarza Agnieszki Stanisławskiej. Myślicie, że w tym przypadku za udostępnianie faktów opatrzonych komentarzem również dostanę list z jakiejś kancelarii?

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly