Nowy wiceprezydent od kultury, sportu, edukacji i spraw społecznych w Gorzowie Wielkopolskim - Radosław Sujak (na zdjęciu po lewej), dotąd radny w Krośnie Odrzańskim, 30-letni polityk PO, pilot wycieczek, animator i konferansjer. Przedstawiamy jego sylwetkę.

1. Z profilu na LinkedIn dowiadujemy się, co studiował (Animacja Kultury, Nowoczesny Marketing), gdzie pracował (np. od 10 lat jest pilotem wycieczek w biurze podróży) oraz że był właścicielem firmy BJB Studio. Oprócz tego możemy wyczytać, że Sujak ma pożądane w gorzowskiej kulturze umiejętności:

2. BJB Studio, czyli Biznes Jest Biznes Studio, to studio nagrań związane z muzyką hiphopową*, więc Sujak na pewno znajdzie nić porozumienia z gorzowską młodzieżą. Tutaj możemy zobaczyć pana wiceprezydenta (pseudo EloG) jako młodego przedsiębiorcę, na tle szyldu swojej firmy:

http://www.hip-hop.pl/ustawki/projektor.php?usr=11931745937927&menu=1&local=1

Jak poinformowano na konferencji, pan Sujak "ma doświadczenie w kulturze". Rzeczywiście, jako BJB Studio organizował takie na przykład imprezy:

Artyści często mają pseudonimy. Nasz wiceprezydent występował jako Brylantowy Książę. Sympatycznie :) Obejrzyjcie filmik z kanału BJB, w którym Sujak opowiada o swojej firmie i o tym, co tworzą z kolegami. Przyjemna muzyka, warto.

3. Sujak jest również specjalistą od marketingu. Potencjał i dryg medialny widać było już przed podyplomówką z Nowoczesnego marketingu na WSB we Wrocławiu. Swoją firmę promował w finezyjny i nowatorski sposób: "Najlepsze gówno w Zachodniej Polsce... Niszczymy Rymujemy Piszemy i Imprezujemy... Najlepsza muzyka, najlepsze tapety oraz najlepsza atmosfera na Biznes Jest Biznes Studio " (kliknij)

4. Znając już pseudonim pana Sujaka, możemy skojarzyć inną działalność zarobkową młodego EloG, dziś - wiceprezydenta od edukacji. Ciekawe, czy w taki właśnie sposób zdobył pan wiceprezydent wykształcenie na pedagogice - robiąc ściągi? Mamy nadzieję, że pan Sujak będzie gorzowskich uczniów zachęcał do nauki, a nie ściągania.

5. Handel pracą maturalną**.

Jak widzimy w ogłoszeniu, sam Sujak egzamin dojrzałości zdał... wzorowo.

6. Radny Sujak wypełnia swoje oświadczenia majątkowe jako "pilot wycieczek, radny"***. Mamy nadzieję, że Wiceprezydent Sujak popilotuje kulturę, edukację, sport i sprawy społeczne w Gorzowie w najlepszym kierunku. Liczymy na szeroką współpracę.

___________________________________________________________________

* http://www.hip-hop.pl/ustawki/projektor.php?usr=11931745937927&menu=1&local=1

All Posts
×

Almost done…

We just sent you an email. Please click the link in the email to confirm your subscription!

OKSubscriptions powered by Strikingly